Tercih Rezervasyon Formu

Tercih Dönemi Tanıtım Günlerine katılım sağlayıp akademisyenlerimizle tanışmak ve üniversite hayatını deneyimlemek için online görüşme randevusu alabilir veya kampüsümüzü ziyaret etmek isterseniz kayıt olabilirsiniz.​


KVK Mevzuat Uyarınca Üniversite Tanıtım Faaliyetleri Aday Öğrenci/Kursiyer Aydınlatma Metnini okudum ve anladım.Akademik Programlar

İstinye Üniversitesi Sağlık Bilimleri Meslek Yüksekokulu; sağlığın her alanında bilgi üreten, kültürel ve sosyal açıdan donanımlı, toplumsal sorumluluk ve ahlaki değer taşıyan, çağdaş, yenilikçi bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. İstinye Üniversitesi SHMYO bünyesinde buluna 14 programın 6 tanesinin ikinci öğretimi de mevcuttur.

Uygulama laboratuvarlarında temel mesleki becerilerini geliştiren öğrencilerimiz, birçok programımızda uygulanan ve üniversitemize özgü olan “Sahada Öğreniyorum” eğitimleri kapsamında MLP Care Hastaneler Grubu’nda öğrendiği derslerin uygulamasını klinik ortamda yapabilme imkanına sahip olmaktadır.

Tercih Tanıtım Dönemi Programı

İstinye Üniversitesi hayatının en önemli kararlarından birinde, doğru tercihi yapabilmen için senin yanında!

Seni Tercih ve Tanıtım Günlerimize davet ediyoruz!

Kampüslerimizde geçireceğin süre boyunca 90 farklı araştırma – geliştirme laboratuvarını gezebilir, akademisyenlerimizle kariyerin konusunda fikir alışverişinde bulunabilir, uzman rehber öğretmenlerimizden tercihlerin konusunda danışmanlık alabilirsin.

Tercihlerini İstinye Üniversitesi’nden yana kullanmış İstinyeliler ile tanışabilir ve sorularınla ilgili olarak Tanıtım Uzmanlarımızla her gün 09:00 – 18:00 saatleri arasında görüşebilirsin.

Kampüsünü seç ve formu doldur. Seni aramızda görmekten mutluluk duyacağız.