Tercih Rezervasyon Formu

Tercih Dönemi Tanıtım Günlerine katılım sağlayıp akademisyenlerimizle tanışmak ve üniversite hayatını deneyimlemek için online görüşme randevusu alabilir veya kampüsümüzü ziyaret etmek isterseniz kayıt olabilirsiniz.​

KVK Mevzuat Uyarınca Üniversite Tanıtım Faaliyetleri Aday Öğrenci/Kursiyer Aydınlatma Metnini okudum ve anladım.Akademik Programlar

İstinye Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Türkiye ve coğrafyasının lise, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri için kapsamlı, titiz ve odaklanmış eğitim vermeyi amaçlıyor. Eğitim alanında, Türkiye’nin yüksek teknoloji ekonomisine yönelmesini destekleyecek yazılım, bilgisayar, elektronik, makine, endüstri ve inşaat mühendislerini eğitecek ve geliştireceğiz. Bu misyon, yalnızca temel mühendislik eğitimini değil aynı zamanda toplumumuzun teknolojik altyapısına katkıda bulunmak için gereken pratik beceri ve tecrübeleri içeren dengeli ve sürekl eğitim programlarını da sunmamızı gerektiriyor. Teorik altyapıya odaklanarak, değişimle birlikte uzun bir kariyer boyunca öğrenmeye devam eden mühendisler yetiştireceğiz. Araştırma alanında, endüstri, devlet ve bilim camiasının ihtiyaçlarına yönelik araştırmalarımızla yenilikçi bilim ve teknoloji geliştireceğiz. Mühendislik Fakültesi, yapay zekâ, makine öğrenmesi, elektronik sistemler, tıp mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, yazılım geliştirme, sürdürülebilir tasarım, kriptografi ve siber-fiziksel sistemler güvenliği alanlarında öğretim ve araştırma üzerinde durur. Eğitim ve araştırma konusunda kararlı, öğrencilere erişilebilir ve uzmanlık alanlarında yüksek nitelikli bir fakülte kadrosu sağlıyoruz.

Tercih Tanıtım Dönemi Programı

İstinye Üniversitesi hayatının en önemli kararlarından birinde, doğru tercihi yapabilmen için senin yanında!

Seni Tercih ve Tanıtım Günlerimize davet ediyoruz!

Kampüslerimizde geçireceğin süre boyunca 90 farklı araştırma – geliştirme laboratuvarını gezebilir, akademisyenlerimizle kariyerin konusunda fikir alışverişinde bulunabilir, uzman rehber öğretmenlerimizden tercihlerin konusunda danışmanlık alabilirsin.

Tercihlerini İstinye Üniversitesi’nden yana kullanmış İstinyeliler ile tanışabilir ve sorularınla ilgili olarak Tanıtım Uzmanlarımızla her gün 09:00 – 18:00 saatleri arasında görüşebilirsin.

Kampüsünü seç ve formu doldur. Seni aramızda görmekten mutluluk duyacağız.