Tercih Rezervasyon Formu ​

Tercih Dönemi Tanıtım Günlerine katılım sağlayıp akademisyenlerimizle tanışmak ve üniversite hayatını deneyimlemek için online görüşme randevusu alabilir veya kampüsümüzü ziyaret etmek isterseniz kayıt olabilirsiniz.​


KVK Mevzuat Uyarınca Üniversite Tanıtım Faaliyetleri Aday Öğrenci/Kursiyer Aydınlatma Metnini okudum ve anladım.Akademik Programlar

İstinye Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi; alanında uzman, araştıran, bilimsel düşünmeyi ve bilimsel uygulamayı prensip edinmiş, teknolojiyi etkin bir şekilde kullanabilen, yaşam boyu öğrenme felsefesini benimseyen ve eylemlerini kanıta dayalı uygulamalar üzerine temellendiren, donanımlı ve çağdaş sağlık profesyonelleri yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Türkiye’nin en büyük sağlık markası olan MLP Care Grubu’nun yıllara dayanan bilgi, birikim ve deneyiminin desteğiyle kurgulanan fakültemiz; mesleki donanımı ve becerisiyle fark yaratan sağlık profesyonelleri yetiştirmektedir. Fakültemizin titizlikle hazırlanmış eğitim içerikleri ve uygulamalı dersleri her biri alanında uzman öğretim kadrosu tarafından verilmektedir.

Tercih Tanıtım Dönemi Programı

İstinye Üniversitesi hayatının en önemli kararlarından birinde, doğru tercihi yapabilmen için senin yanında!

Seni Tercih ve Tanıtım Günlerimize davet ediyoruz!

Kampüslerimizde geçireceğin süre boyunca 90 farklı araştırma – geliştirme laboratuvarını gezebilir, akademisyenlerimizle kariyerin konusunda fikir alışverişinde bulunabilir, uzman rehber öğretmenlerimizden tercihlerin konusunda danışmanlık alabilirsin.

Tercihlerini İstinye Üniversitesi’nden yana kullanmış İstinyeliler ile tanışabilir ve sorularınla ilgili olarak Tanıtım Uzmanlarımızla her gün 09:00 – 18:00 saatleri arasında görüşebilirsin.

Kampüsünü seç ve formu doldur. Seni aramızda görmekten mutluluk duyacağız.