İSÜ’de Yaşam

İstanbul’un merkezinde yer alan İstinye Üniversitesi, öğrencilerine sosyal ve kültürel hayatla iç içe bir eğitim ortamı sunuyor.

60’ın üzerinde öğrenci kulübünün çalışmalarıyla sosyal bir kampüs hayatına sahip olan İstinye Üniversitesi; spor salonu, kütüphanesi, ortak alanları, çalışma sınıfları ve kafelerle öğrencilerine eğitim hayatlarını en iyi şekilde geçirecekleri üniversite iklimini hazırlıyor.

İstinye Üniversitesi gerçekleştirdiği etkinliklerle öğrencilere renkli bir üniversite hayatı sunarken, iş yaşamına en iyi şekilde hazırlanacakları ders dışı seminerlerine katılma fırsatı veriyor.

Akademik olmayan tüm süreçlerinde İstinyelilerin yanında yer alan ÖMER; gerçekleştirdiği spor turnuvaları, eğitim toplantıları, sergiler ve faaliyetlerle kampüs hayatına renk katıyor.

Kampüste gerçekleşen festivallerle keyifli vakit geçiren İstinyeliler, üniversite içerisinde gerçekleşen konser ve yarışmalarla sosyalleşir. Bu sene İstinyelilerin yoğun katılımıyla gerçekleşen İSÜFEST2019’da ünlü rock grubu maNga sahne aldı.

Whatsapp

Daha fazlası için telefon numaranızı bırakın sizi arayalım