Yüksek Lisans ve Doktora programlarına başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle başvuru doldurması gerekmektedir. Online başvurunuzu gerçekleştirdiğinizde ayrıntılı bilgi telefon ve e-posta aracılığıyla sizlere iletilecektir.

Sağlık Bilimleri Enstitüsü
Bilgi Formu

Güvenlik Kodu Görsel,
Akademik programlar, etkinlikler, teklifler ve tüm eğitim, kurs ve seminer süreçlerimiz (eğitim ve sertifika programları gibi) hakkında bilgi verilmesi amacıyla telefon, elektronik posta, kısa mesaj (SMS) hizmeti, gibi vasıtalar kullanılarak tanıtım ve pazarlama içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesi, Bu kapsamda yukarıda belirtilen ve işaretlediğim amaçlarla tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerimin işlenmesine ve aşağıda tercih ettiğim kanallarla tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine açık rıza veriyorum.
SMS/Kısa Mesaj
Telefon
E-posta


Gönderiliyor, Lütfen Bekleyin.

Hakkımızda

İstinye Üniversitesi, "Liv Hospital”, “Medical Park" olmak üzere iki ayrı hastane markasını tek çatı altında buluşturan MLPCare Grubu’nun 25 yıllık bilgi ve birikiminin devamı olarak, 21. Yüzyıl Anadolu Vakfı tarafından 2015 yılında kurulmuştur.Kendisini fark yaratacak eğitim ve araştırmaya adamış başarılı akademik kadrosu ile İstinye Üniversitesi, öğrencilerine var olan bilgiyi aktararak kendi alanlarında güçlü bir donanım sağlarken, eğitim ve araştırma performansı ile yeni bilgi üretilmesine katkıda bulunarak Türkiye’nin ve dünyanın seçkin üniversiteleri arasında yer almayı hedeflemektedir.

Burs/İndirim

Geniş burs ve indirim seçenekleri.

Sektörle İş Birliği

Sektör ve profesyonellerle güçlü iş birliği.

Güçlü Akademik Kadro

Alanında uzman ve güçlü akademik kadro