Sen de İstinye Üniversitesi’nin TIP ve Mühendislik bölümlerinde olağanüstü fırsatlarla okuma şansını yakalamak için aşağıdaki formu doldur. Seni aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.

Güvenlik


Gönderiliyor, Lütfen Bekleyin.
İSÜPLUS Avantajları
Hakkında

İstinyeli Yetişir, Dünya Değişir” sloganıyla öne çıkan İstinye Üniversitesi’nin Tıbbi Yapay Zeka Uygulama ve Araştırma Merkezi'nde kendin gibi Türkiye’nin en iyi doktor ve mühendis adaylarıyla birlikte dünya standartlarında yaratıcı işler ortaya koyabilir, dünyanın değişimine katkıda bulunabilirsin. Üniversitemizin en iyilere sunduğu olağanüstü desteklerin her zaman yanında olacağı bu bilimsel yolculuğa çıkmak senin elinde!

İstinye Üniversitesi; yapay zekâ ve tıp arasındaki etkileşim alanlarında proje geliştirmek, araştırma ve uygulama çalışmaları yapmak, araştırma sonuçlarını lisans ve yüksek lisans eğitimine aktarmak amacıyla Türkiye'deki ilk Tıbbi Yapay Zekâ Araştırma ve Uygulama Merkezi'ni kurdu. Merkezimizin benzeri yalnızca Stanford ve Johns Hopkins gibi Mühendislik ve Tıp alanında prestijli üniversitelerde bulunuyor.

Biyonik Görme, Otomatik NMR Görsel Yorumlama Sistemi ve Bulut Tabanlı Hastalık ve Tedavi Sorgulama Sistemleri projeleriyle çalışmalarına başlayan Tıbbi Yapay Zeka Uygulama ve Araştırma Merkezi, sene içerisinde gerçekleştireceği Makina Zekası ve Sinirsel Ağlar Tarafından Yönetilen Robotik El Sistemi, Hücresel Canlıları Taklit Eden Sentetik Basit Robotlar projeleriyle çalışmalarını devam ettirmeyi hedefliyor.TYZAUM