2023 YKS Ek Yerleştirme ile Eczacılık Ücretli kontenjana kayıt hakkı kazanan her öğrenciye, azami öğrenim süresi boyunca geçerli %25 Mütevelli Heyet Bursu sunulmaktadır.

Sunulan burs, Mütevelli Heyet bursu niteliğinde olup diğer burs ve indirimlerle birleştirilebilir.

Eczacılık Fakültesi Ek Yerleştirme Kontenjanları ve Ücretler

Ücretli Kontenjanda %25 Mütevelli Heyet Bursu!

Bilinçli Tercih Bursu

Diğer Burs ve İndirim Olanakları

2023 YKS Ek Tercih Burs Bilgi Formu

2023 YKS Ek Yerleştirmeye Özel Eczacılık Fakültesi %25 Tercih Destek Bursu hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

KVK Mevzuat Uyarınca Üniversite Tanıtım Faaliyetleri Aday Öğrenci/Kursiyer Aydınlatma Metnini okudum ve anladım.
Eczacılık Fakültemiz Hakkında

İstinye Üniversitesi Eczacılık Fakültesi, Türkçe ve İngilizce Dil Programları ile Eczacılık alanındaki yetkinlikleri kazandırarak öğrencilere çağın gereksinimlerine yönelik uzman sağlık profesyonelleri yetiştiriyor. Lisans öğrencilerimiz, ülke genelinde staj imkânı sunan hastane zincirlerimizin avantajlarından ve ilaç firmalarındaki çalışma deneyimlerinden faydalanma şansına sahiptir. Güçlü teorik ve pratik eğitim ile desteklenen araştırma altyapımız, öğrencilerimizin araştırma becerilerini geliştirmeyi ve bilimsel çalışma yöntemlerini benimsemeyi hedefleyen danışman eşliğinde projelerle desteklenmektedir.

Fakültemiz, ulusal ve uluslararası standartları ile teknolojik gelişmeleri dikkate alarak eğitim müfredatını sürekli olarak güncellemeyi amaçlamaktadır. Mezunlarımız, toplumun ve ilaç sektöründeki firmaların gereksinimlerini karşılayarak ülkemizin bu alandaki ilerlemesine katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Ek Tercihlerle İstinyeli Olma Şansı!

İstinye Üniversitesi’nin tüm ek yerleştirme kontenjanlarını görüntülemek için tıklayın.

İngilizce Hazırlık Sınıfı

Ödeme Yöntemleri